Kombi Arıza, Tamir ve Bakım

İkizler kombi Servisi verdiği tüm tamir ve onarım hizmetlerine 1 yıl işçilik ve parça garantisi vermektedir. İkizler kombi Servisi hızlı ve gün içi teknik servis hizmeti veren firmamız, deneyimli ve profesyonel teknik ekibiyle, geniş parça stoğu ve donanımlı araçlarıyla müşterilerimizin hizmetindedir.

İkizler kombi Servisi kombinizde oluşabilecek her türlü arıza ve bakım işlemleri için firmamız sizlerden gelecek çağrıları beklemektedir. İkizler kombi Servisimizden aldığınız tüm Kombi teknik servis hizmetlerinde teknik servis ekiplerimiz kombinizin onarım ve bakım işlemlerini tamamladıktan sonra size onarım garanti evraklarını onaylayarak bırakacaktır.

Teknik servis personelimizin size vermiş olduğu Kombi onarım garanti evrağı siz değerli tüketicilerimizi garanti altına almaktadır. Cihazınızdaki aynı sorunun tekrarlaması durumunda İkizler kombi Servisimizden ücretsiz servis kaydında bulunabilirsiniz. Kombinizdeki aynı problem çözülene kadar İkizler kombi Servisimizden ücretsiz Kombi servis ve onarım hizmeti alabilirsiniz.

Bizi Arayın Tel:  +90 312 476 9 033 – Mobil :  +90 541 476 9 033

BELGESİZ KİŞİLERİ EVİNİZE ALMAYINIZ..

PERSONELLERİMİZ ULUSLARARASI YETERLİLİK BELGESİNE SAHİPTİR. 

EĞİTİMLİ VE UZMAN KADROMUZ İLE HİZMETİNİZDEYİZ.

Firmamız tecrübeli ve deneyimli kadrosu, teknolojinin yeniliklerini içinde barındıran ürünleri ile kombi servis hizmetlerinin en kalitelisini siz müşterilerine sunmaktadır. Firmamız personeli sürekli eğitim ve ürünler hakkında bilgi ve deneyime sahiptir. Personelimizin hizmeti ve güler yüzü ile sizlere hizmet vererek önce paranızı değil canınızı düşünüyoruz. İnternet sitelerinde ve dışarda evinizin önüne bırakılan kartvizitler ya da broşürlerde birçok kombi tamir ve bakım servisinin olduğunu görebilirsiniz. Fakat bunların birçoğu işi bilmeyen ve paraya odaklanmış kişilerden oluşuyor. Kombi bakım, onarım ve tamirleri bu kişilerin ellerine bırakılmayacak kadar önemlidir.